ساعت: ۱۶:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ شناسه خبر: 1870

سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله در استان کرمان مطرح کرد : مردم ما مردمی واقعا ارزشنمد بوده و هستند و همیشه ودر همه جا پشتیبان انقلاب بوده اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله در استان کرمان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان قلعه […]

سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله در استان کرمان مطرح کرد : مردم ما مردمی واقعا ارزشنمد بوده و هستند و همیشه ودر همه جا پشتیبان انقلاب بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله در استان کرمان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان قلعه گنج : مردم ما مردمی واقعا ارزشنمد بوده و هستند و همیشه در همه حوادث انقلاب ، دفاع مقدس ، ۲۲ بهمن ، ۹ دی ، ۱۳ ابان … در همه جا پشتیبان انقلاب بوده اند بعضی از مسئولان از مردم عقب تر هستن و باید خود را به مردم برسانند.
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان در این آئین بیان داشتند : مسلمانان در دوران های مختلف اسلام وقایع سختی را پشت سر گذاشته اند و اکنون نیز ما شاهد هستیم در حکومت مقدس انقلاب اسلامی مردم ما برای پیروزی نظام چه سختی های را پشت سر خود گذاشته اند و همیشه پشتیبان رهبری بوده اند.
وی در ادامه همچنین بیاد داشت : ما با وجود مشکلات فراوانی که در گذشته و اکنون توسط کفار ضد دین پشت سر گذاشته ایم توانستیم که اسلام ناب را به جهانیان معرفی کنیم و این عامل مهمترین عامل وجود دشمنی های فراوان با انقلاب اسلامی می باشد.
مطهری اظهار داشت : مردم بعنوان بزرگترین نیروی انقلاب باید بدانند که اگر دشمنی به ما لبخند بزند این نشانه دوستی با او نبوده و دشمن همیشه دشمن است و لبخد او مصنوعی می باشد.
وی خاطر نشان کرد : با توجه به ترس دشمنان از ترویج انقلاب و دین توسط جمهوری اسلامی ،این دشمنان خبیث به اصل انقلاب و دین ما کار دارد و اکنون نیز با نفوذ در فضای مجازی اعتقادات ما را نشانه رفته اند.

جانشین سپاه ثارالله ادامه داد : با وجود این که دشمنان سعی دارند اعتقادات ما و جوانان ما را نابود کنند و در کنار آن اعتقادات غلط خود را به ما انتقال بدهند و این وظیفه ماست که با نفوذ در فضای مجازی و کنترل رفتار های فرزندانمان در فضای مجازی نگذاریم دشمنان به این هدف خود دست بیابند.
وی با بیان اینکه سپاه همیشه از سوی دشمنان انقلاب مورد هجمه های گوناگون بوده وهست گفت : دشمنان زیادی سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشته و دارند و دلیل این هجمه ها این است که سپاه پاسداران برای این هدف شوم انها همیشه یک مانع بوده است.

مطهری در پایان خاطر نشان کرد : دشمنان با اعمال این هجمه های سعی در نابودی سپاه دارند و باید بدانند که که نظام مقدس جمهوری اسلامی خط قرمز همه مردم مسئولین و سپاه پاسداران می باشد وهیچگاه اجازه نخواده داد خدشه ای به نظام مقدس جکهوری اسلامی ایران وارد گردد.

به گزارش فارس ؛ در این مراسم که با حضور جمع کثیری از بسیجیان ، مسئولین ، ائمه جمعه در مسجد جامع شهرستان برگزار گردی ، از زحمات سرهنگ دوم پاسدار محمود شاهرخی با اهداء لوح تقدیر و هدایای تقدیر و جناب سروان محسن نصب امیری بعنوان فرمانده جدید سپاه شهرستان قلعه گنج منصود گردیدند.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده