ساعت: ۲۰:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ شناسه خبر: 1850

بازیکنان و تماشاگران در مسابقات فوتبال رعایت اخلاق را در اولویت کارهای خود قرار دهند و از آسیب اخلاقی به دور باشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان، مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام نوروزی شهدای آهوان عصر امروز با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، رئیس اداره ورزش و جوانان در روستایی ورزش دوست آهوان […]

بازیکنان و تماشاگران در مسابقات فوتبال رعایت اخلاق را در اولویت کارهای خود قرار دهند و از آسیب اخلاقی به دور باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان، مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام نوروزی شهدای آهوان عصر امروز با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، رئیس اداره ورزش و جوانان در روستایی ورزش دوست آهوان برگزار گردید.

حجت الاسلام احمد نحنو امام جمعه شهرستان قلعه گنج در این مراسم ضمن تشکر از بانیان مسابقات فوتبال شهرستان گفت : در عصری که بعضی از جوانان با تفریحات نا سالم اوقات فراغت خود را پر می کنند شما جوانان قلعه گنجی با برگزاری این چنین مسابقاتی مشغول به گذارند اوقات فراغت خود هستید که نه تنها ورش مفیدی است بلکه برای سلامت بدن نیز مفید است و بسیار جای تحسین دارد.

حجت الاسلام نجنو تاکید داشت : برگزاری این مسابقات باید از اهمیت بسزای برخوردار گردد زیرا می توان این مسابقات حس هم‌دلی و هم‌زبانی بیشتری را بین جوانان ایجاد می کند و باعث اهمیت بخشیدن به ورزش و تفریحات سالم در این منطقه می شود.

وی افزود: در این گونه مسابقات رعایت اخلاق یک اصل مهم است ، بازیکنان و تماشاگران اخلاق را باید در اولویت کارهای خود قرار دهند و از آسیب های اخلاقی به دور باشند.

امید درویشی از پیشکسوتان ورزش روستای آهوان نیز در این مراسم گفت: ورزش روستای آهوان ریشه بسیار دیرینه ای در این روستا دارد و همه ساله جوانان ورزش دوست روستا اقدام به برگزاری اینگونه مسابقات می کنند که با استقبال گسترده سایر جوانان منطقه نیزروبه رو می شود.

به گزارش فارس؛ در این دوره از مسابقات فوتبال که همه ساله به میزبانی روستای آهوان برگزار می شود تیم های از روستاهای فوتبال دوست قلعه گنج و کهنوج در آن شرکت می کنند که در پایان این مسابقات تیم پیشکسوتان پرسپولیس آهوان بعنوان مقام اول ، تیم دهاران از شهرستان کهنوج بعنوان مقام دوم و تیم مس تمبت از شهرستان قلعه گنج بعنوان مقام سوم این مسابقات معرفی گردیدند که جوایز آنها نیز با حضور امام جمعه و رئیس اداره ورزش و جوانان به آنها اهدا گردید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده