ساعت: ۱۷:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ شناسه خبر: 1844

ظهر امروز طی مراسمی با حضور فرماندار قلعه گنج از اصحاب رسانه این شهرستان بخاطر همکاری در جهت ترویج فرهنگ ترافیکی در سطح شهرستان با اهدای لوحی تقدیر تجلیل بعمل آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ عباس جهانشاهی رئیس پلیس راهور شهرستان قلعه گنج گفت : قطعا از زمان حضور بنده در این […]

ظهر امروز طی مراسمی با حضور فرماندار قلعه گنج از اصحاب رسانه این شهرستان بخاطر همکاری در جهت ترویج فرهنگ ترافیکی در سطح شهرستان با اهدای لوحی تقدیر تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ عباس جهانشاهی رئیس پلیس راهور شهرستان قلعه گنج گفت : قطعا از زمان حضور بنده در این مسئولیت خبرنگاران قلعه گنجی بعنوان طلایه داران فرهنگ ترافیک در سطح شهرستان بوده اند و با همکاری خبرنگاران محترم ما توانسته ایم فرهنگ ترافیک را به خوبی در بین شهروندان تروج بدهیم.

جهانشاهی با تاکید بر نقش اصحاب رسانه در فرهنگ ترافیک افزود : میزان تصادفات رانندگی در ایام تعطیلات نوروز در مرکز شهر قلعه گنج صفر درصد بود که قطعا خبرنگاران شهرستان نقش بسیار مهمی در این آمار داشته اند و در آگاه سازی شهروندان و افزایش انضباط ترافیکی خبرنگاران مانند بازوان پلیس بوده اند.

عطا ناوکی فرماندار قلعه گنج در این جلسه گفت : امیدواریم همانطور که خبرنگاران شهرستان در بحث ترویج فرهنگ ترافیکی تمام تلاش خود را انجام داده اند در بحث فرهنگ سازی شعار سال تلاش بکنن که این فرهنگ در ذهن و فکر مردم نهادینه بشود و آن را مانند یک دستور شرعی بدانند.

ناوکی بیان داشت : خبرنگاران بعنوان چشم بینای مسئولین و مدیران هستند و از این چشم باید به خوبی مراقبت بشود زیرا واقعیات جامعه را خبرنگاران خیلی خوب می دانند زیرا در بین مردم هستند.

وی با تشویق مدیران در جهت تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان در جهت فرهنگ سازی گفت : کاری که امروز خبرنگاران ما برای انتقال فرهنگ صحیح راهنمایی و رنندگی در جامعه انجام دادند باعث شد که ما در سطح شهرستان در این عید تصادف و تلفات رانندگی نداشته باشیم که این امر قابل ستایش می باشد.

خبرنگاران باید انتقادهای سازنده را انجام بدهند و بنده بعنوان نماینده عالی دولت به مدیران شهرستان گفته ام که از انتقاد ها ایراد نگیرند قطعا خبرنگاران نیز بدنبال عمران و آبادانی شهر هستند و انتقادها آنها می توانند ما را در جهت اصلاح امور راهنمایی کنند .

به گزارش فارس در این جلسه خبرنگاران، عبدالواحد کرمی نشریه سرای وطن،ادیب حیدری نشریه رودبار زمین ، عباس محمدی خبرگزاری فارس و جازموریان،محمد حیدری خبرنگار صدا وسیما ، فرزاد سنجری باشگاه خبرنگاران و سید اسماعیل آفاق حسینی مدیر مسئول نشریه آفاق جنوب با اهداء لوح تقدیر تجلیل شدند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده