ساعت: ۱۹:۲۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ شناسه خبر: 1836

فرماندار قلعه‌گنج گفت: جامعه باید در مهارت و تخصص نیروی کار سرمایه‌گذاری کند که آموزش و پرورش بیش‌ترین سهم را در تحقق این مهم دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛عطا ناوکی ظهر امروز در حاشیه بازدید از آموزش و پرورش شهرستان قلعه‌گنج، در جمع خبرنگاران رشد و توسعه اقتصادی را نیازمند افراد متخصص و […]

فرماندار قلعه‌گنج گفت: جامعه باید در مهارت و تخصص نیروی کار سرمایه‌گذاری کند که آموزش و پرورش بیش‌ترین سهم را در تحقق این مهم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛عطا ناوکی ظهر امروز در حاشیه بازدید از آموزش و پرورش شهرستان قلعه‌گنج، در جمع خبرنگاران رشد و توسعه اقتصادی را نیازمند افراد متخصص و ماهر دانست و اظهار داشت: آموزش خالق ارزش‌های فردی و اجتماعی جامعه بوده که مشارکت و همراهی مردم می تواند آن را به پیشرفت برساند .

فرماندار قلعه‌گنج با بیان اینکه آموزش و پرورش در صدر نیازهای جامعه قرار دارد، ادامه داد: جامعه باید در مهارت و تخصص نیروی کار سرمایه‌گذاری کند که آموزش و پرورش بیش‌ترین سهم را در تحقق این مهم دارد.

ناوکی اضافه کرد: قطعا مشکلاتی جامعه امروز را تهدید می‌کند که معلمان بیش‌ترین نقش را در کاهش و دفع خطرات جامعه برعهده دارند، زیرا معلمان از منزلت و جایگاه بالایی در بین اقشار مختلف مردم برخوردار هستند و می‌توانند پشتیبان خوبی برای دولت در رشد و توسعه همه جانبه منطقه باشند.

فرماندار قلعه‌گنج با اشاره به  شعار سال خطاب به مسوولان آموزش و پرورش گفت: سالی که با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری به سال حمایت از تولید داخلی نامگذاری شده است، آموزش و پرورش به‌عنوان متولی فرهنگ جامعه نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارد که امیدواریم سال ۹۷ سال تحول شهرستان قلعه‌گنج در همه امور باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده