ساعت: ۰۹:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ شناسه خبر: 1820

اقدامات بنیاد مستضعفان کشور در شهرستان قلعه گنج بسیار تاثیرگذار بوده و از هر کسی که حتی یک آجر وارد قلعه گنج می کند باید تشکر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ سردار سید ضیاءالدین حزنی مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهید ابراهیم بازگیر […]

اقدامات بنیاد مستضعفان کشور در شهرستان قلعه گنج بسیار تاثیرگذار بوده و از هر کسی که حتی یک آجر وارد قلعه گنج می کند باید تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ سردار سید ضیاءالدین حزنی مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهید ابراهیم بازگیر و چهار شهید محله دولاب ( قلعه گنج شهید مختار محمدی، شهید علی بخش محمدی ، شهید چراغعلی محمدی و شهید مجتبی بهمنی ) گفت: اقدامات بنیاد مستضعفان در شهرقلعه گنج بسیار ارزشمند و تاثیر گذار می باشد و کسانی که منتقد فعالیت های بنیاد هستند منتظر پایان کار باشند.

مشاوره فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اقدامات بنیاد مستضعفان در شهرقلعه گنج ارزشمند و تاثیر گذار می باشد گفت : قلعه گنج در یک زمانی از یکسری نعمت های کلا محروم بوده است و یک منطقه محروم در جغرافیایی ما می باشد در حال حاضر بنیاد مستضعفان کشور مسئولیت توانمدسازی مردم قلعه گنج را بعهده گرفته است .

دبیر محرومیت زدائی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه عده ای بدون توجه به آینده اقدامات بنیاد مستضعفان در حال تخریب این نهاد انقلابی هستند گفت : عده ای اخر کار بنیاد را نمی بینند و شروع به تخریب بنیاد می کنند زیرا آخر کار را نمی دانند و گلایه دارند و منتظر اخر کار باشند و قطعا با توجه به محرومیت موجود در این شهرستنان از هر کسی که حتی یک آجر وارد قلعه گنج می کند باید تشکر کرد.

وی افزود : ورود گروه های جهادی دانشگاه های دیگر در منطقه قلعه گنج ممنوع است و فقط در صورت تشخیص فرمانده سپاه این شهرستان می تواند وارد منطقه بشوند و قطعا خود جوانان جهادی این منطقه وظیفه ابادانی این شهرشان را به عهده دارند

سردادر حزنی گفت : در هشت سال دفاع مقدس ایران با دنیا در حال جنگ بود و رهبری ما کسی بود که با این شهدا همراه بود.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: طبق پژوهش های که در بحث انواع جنگ ها انجام شده نظام جمهوری اسلامی تنها نظامی است که برای رسیدن به هدفش همه اقشارجامع در پیروز شدنش شریک بودند اند و در این جنگ نیز به شهادت رسیده اند

سردار سید ضیاء الدین حزنی افزود : شهدای کشور ما در یک جنگ تمام عیار که تمام دنیا به جنگ با جمهوری اسلامی لشکر شده بود شهید شدند این شهدای گرانقدر به تنهای و برای جمهوری اسلامی ایران در مقابل همه جهان ایستاند و جنگیدند و نهایتا نیز پیروز شدند.

وی با اشاره به عملیات های متعدد در دروان دفاع مقدس گفت : ما در طول هشت سال دفاع مقدس با وجود همه مشکلات موجود ۱۶۳ عملیات انجام دادیم یعنی در هر ماه یک عملیات و در این هشت سال ۳۶ هزار دانش آموز در این جنگ به شهادت رسیدند.

وی در ادامه بیان داشت : ۴۵ هزار تن از شهدای ما اسمشان محمد بوده و ۷۵ درصد از شهدای ما اسم ائمه را داشتند و البته شهیدای زیادی از سایر ادیان جامع مانند زردتشتی مسیحی و …. نیز داشته ایم.

معاون محرومیت زدائی سپاه پاسداران با اشاره به این که در حال حاضر ما ۵ هزار جانباز زن از دوران دفاع مقدس در کشور داریم گفت : ۴۳۶۳ نفر شهیده نیز در دوران جنگ حق علیه باطل داشته ایم که در کنار خانواده خود و بعنوان یک سرباز شرکت داشته ایم که چنین اماری در هیچ جایی جهان نداشته ایم.

سرار حزنی افزود : در طول هشت سال جنگ ۱۲۷ شهر کشور مورد تهاجم قرار گرفت که شهر خرمشهر ۱۰۱۷ مورد تحاجم قرار گرفت.

وی اظهار داشت : شهدا و آدمهای شرکت کننده در جنگ با همانطور که اسمشان از اسامی معصومین (ع) بود خودشان نیز انسانهای پاک و ادمهای کم گناه و معصوم بودند.

 

گزارش از عباس محمدی

 

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده