ساعت: ۱۴:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ شناسه خبر: 1799

همزمان با دهه فجر ۶۰ پروژه برق رسانی و توسعه‌ی شبکه ای امروز با حضور امام جمعه فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان افتتاح گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛ بیژن مجازی مدیر شبکه برق شهرستان قلعه گنج در این مراسم گفت : درسال ۹۶ با احداث ۵۶۰۰۰ مترشبکه فشار متوسط ، ۲۵۰۰۰مترشبکه […]

همزمان با دهه فجر ۶۰ پروژه برق رسانی و توسعه‌ی شبکه ای امروز با حضور امام جمعه فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛ بیژن مجازی مدیر شبکه برق شهرستان قلعه گنج در این مراسم گفت : درسال ۹۶ با احداث ۵۶۰۰۰ مترشبکه فشار متوسط ، ۲۵۰۰۰مترشبکه فشارضعیف ، نصب ۴۵دستگاه ترانس تغذیه عمومی و اتوماسیون خطوط اصلی اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی همچنین از توسعه و افزایش تعداد فیدرهای خروجی پست های فشار قوی از ۱۷ به ۲۳ فیدر در سطح شهرستان خبرداد و گفت : با نصب ۳ دستگاه اتوترانس و ۱۰دستگاه کلید اتوریکلوزر و استفاده از تجهیزات و تعمیرات خط گرم بدون خاموشی، باعث بهبود چشمگیر قابلیت اطمینان بهبود خاموشی به زیر ۲۲۰ دقیقه درسال به ازای هرمشترک گردیده است که از متوسط کشور بسیار کمترومناسب تر است.

بیژن مجازی افزود: برنامه استراتژیک و راهبردی تدوین شده در شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان که توسط مدیریت محترم عامل وهمه کارکنان با جدیت و تلاش مستمر درحال اجرا است در ۸ سال آینده ، کاهش خاموشی به ازای هرمشترک درسال به زیر ۲۸ دقیقه وحذف کلیه مراجعات حضوری وانجام خدمات در بستر اینترنت و دفاتر خدمات دهی شهری و روستایی به طوریکه در هیچ موردی نیاز به مراجعه حضوری به اداره برق نباشد.

مدیر شبکه برق این شهرستان اظهار داشت:درحال حاضر رشد مصرف برق در جنوب استان کرمان به‌خصوص در مصارف خانگی و تجاری بسیار زیاد است که از همه صاحبان صنایع و مشترکین کشاورزی ،تجاری وخانگی جهت مدیریت مصرف برق بابت کاهش در ساعات اوج مصرف برق که از نیم ساعت قبل از اذان ظهر در تابستان و اذان مغرب در زمستان شروع و تا سه و نیم ساعت بعداز آن ادامه دارد رعایت الگوی مصرف را داشته باشند و این موضوع نیز بر رو روی قبوض برق به طور کامل وواضح توضیح داده شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده