ساعت: ۱۷:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ شناسه خبر: 1794

سرلشکر جعفری در سفر یک روزه خود به جنوب استان کرمان از پروژه های محرومیت زدائی و توان افزایی بنیاد مستضعفان اسلامی در شهرستان قلعه گنج بازدید نمود. فرمانده کل سپاه پاسداران به همراه سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا… کرمان ،استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی از پروژه های در حال کار بنیاد مستضعفان […]

سرلشکر جعفری در سفر یک روزه خود به جنوب استان کرمان از پروژه های محرومیت زدائی و توان افزایی بنیاد مستضعفان اسلامی در شهرستان قلعه گنج بازدید نمود.

فرمانده کل سپاه پاسداران به همراه سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا… کرمان ،استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی از پروژه های در حال کار بنیاد مستضعفان در جهت محرومیت زدائی شهرستان قلعه گنج در حال اجرا می باشد بازید کرد و از نزدیک در جریان روند کا قرار گرفت.

سرلشکر جعفری  در این سفر از روستای دهندر  از توابع شهرستان قلعه گنج ، که پروژه توان افزایی جوامع محلی  که از پروژه های بیناد مستضعفان است و در این روستا نیز در  حال اجرا است بازدید نمود و از نزدیک با مردم محروم این روستا گفت و گو نمود.

در این سفر سرلشکر جعفری از پروژه های دیگری  مانند کارخانه روغن کشی کنجد، کارخانه رب ، کارخانه فراورده های خرما در شهرک صنعتی این شهرستان و همچنین از کارخانه آهک و  مجتمع ۱۰۰۰ راسی بزشیری این شهرستان بازدید نمودند.

عکس و خبر از: عباس محمدی

انهای پیام/ج

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده