ساعت: ۱۳:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ شناسه خبر: 1781

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان قلعه‌گنج از كشف مقادير زيادي سلاح جنگي از جمله آرپي‌جي، نارنجك، انواع اسلحه از قبيل كلاشينكف و ژ۳ به همراه فشنگ و بي‌سيم مخابراتي از داخل يك خانه باغ در اين شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛سجاد افشارمنش از کشف مقادیر زیادی سلاح جنگی از جمله آرپی‌جی، […]

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان قلعه‌گنج از كشف مقادير زيادي سلاح جنگي از جمله آرپي‌جي، نارنجك، انواع اسلحه از قبيل كلاشينكف و ژ۳ به همراه فشنگ و بي‌سيم مخابراتي از داخل يك خانه باغ در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛سجاد افشارمنش از کشف مقادیر زیادی سلاح جنگی از جمله آرپی‌جی، نارنجک، انواع اسلحه از قبیل کلاشینکف و ژ۳ به همراه فشنگ و بی‌سیم مخابراتی از داخل یک خانه باغ در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان محل دپوی محموله سنگین سلاح و مهمات مورد شناسایی قرار گرفت و با دستور قضائی ضربه به باند مذکور در دستور کار قرار گرفت.

این مقام قضائی تاکید کرد: با رصد شبانه‌روزی خوشبختانه اشرافیت اطلاعاتی خوبی در منطقه وجود دارد و دادستانی همواره از اقدامات دستگاه‌های مختلف امنیتی، اطلاعاتی وانتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه حمایت کرده است.

کشف بیش از یک تن و ۲۴۰ کیلوگرم مواد مخدر
دادستان قلعه گنج  با هشدار به اینکه ضربه به باندهای کلان مواد مخدر در دستور کار دادستانی قرار دارد، تصریح کرد: طی چند روز گذشته بالغ بر یک تن و ۲۴۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر از جمله حشیش و تریاک در این شهرستان کشف شده است.

افشارمنش بیان کرد: طی چند عملیات جداگانه مسلحانه که طی چند روز گذشته انجام شده در مجموع چهار نفر از اعضای باندهای قاچاق مواد مخدر دستگیر و همچنین دو دستگاه خودرو به همراه دو قبضه سلاح جنگی کلاشینکف کشف و ضبط شده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده