ساعت: ۱۳:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۹ شناسه خبر: 1726

صبح امروز همایش گرامیداشت ۹ دی در شهرستان قلعه گنج با حضور حداکثری بسیجیان طلاب و مسئولین شهرستان قلعه گنج برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ در استانه سالگرد حماسه ۹ دی سال ۸۸ و همزمان با سراسر کشور همایش گرامیداشت ۹ دی در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی کشور با حضور حجت […]

صبح امروز همایش گرامیداشت ۹ دی در شهرستان قلعه گنج با حضور حداکثری بسیجیان طلاب و مسئولین شهرستان قلعه گنج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ در استانه سالگرد حماسه ۹ دی سال ۸۸ و همزمان با سراسر کشور همایش گرامیداشت ۹ دی در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی کشور با حضور حجت الاسلام حمکت ارجمند مشار عالی سازماز بسبج دانشجویی کشور ،بسبجیان و جمع کثیری از مسئولین این شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام حکمت ارجمند مشاور عالی و معاونت راهبردی سازمان بسیج دانشجویی کشور در این همایش گفت : فنته گران سال ۸۸ در این انحرافات ۹ دی هر بار به دو دلیل در نقشه های شوم خود نا امید ماندند که سبب رسوایی دشمن شد که انهم ولایت ، رهبری ، اتحاد مردم با همدیگر و اعتقاد مردم به ولایت و رهبری بود.

حکمت ارجمند بیان داشت : فتنه ۸۸ یک فتنه کوچک نبود بلکه این فتنه و انحراف در سال ۸۸ از سوی افراد خاصی سازماندهی شده بود.

ایشان تاکید داشتند: هدف فتنه ۸۸ نا امن کردن کشور و اعتراض به نتیجه آرا نبوذ بلکه ضربه زدن به شواری نگهبان و تضعیف رهبری بود و طبق گفته افردا شرکت کننده در این فتنه طبق گفتهدهای خودشان به دنبال سقوط این نظام بودند.

وی با بیان این که ۱۷ سفارت در کشور پناهگاهی برای فتنه گران بودند گفت: در طول انقلاب ۱۵ انقلاب مخملی در حال رقم خوردن بود و در ۹ دی فتنه گران بدنبال رقم زدن انقلاب ۱۸ بودند و ۱۷ سفارت در داخل کشور در سال ۸۸ محل مخفی شدن فتنه گرانی بود که از دست پلیس فرار می کردند بود.

وی اظهار داشت : در بزرگداشت این مراسمات و یاداوری آنها بدنبال نقصر حادثه نیستیم بلکه،به دنبال این هستیم که آسیب های و پیامد های منفی فتنه که هنوز هم گریبان گیر ماست رخ ندهد و این فتنه ها دوباره دامان انقلاب را نگیرد تا انقلاب با سرعت زیاد پیشرفت های خود را ادامه بدهد.

 

/انتهای پیام

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده