ساعت: ۱۹:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۵ شناسه خبر: 1723

سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان در جمع بسیجیان شهرستان قلعه گنج گفت: همه کسانی که در جایگاه مسئولیتت هستند قدر این مسئولیت را بدانند و به مردم خدمت خالصانه انجام بدهند. فرمانده سپاه ثارا… با اشاره به فعال نمودن گشت های بسیجیان در سطح همه محلات استان بیان داشت : گشت های […]

سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان در جمع بسیجیان شهرستان قلعه گنج گفت: همه کسانی که در جایگاه مسئولیتت هستند قدر این مسئولیت را بدانند و به مردم خدمت خالصانه انجام بدهند.

فرمانده سپاه ثارا… با اشاره به فعال نمودن گشت های بسیجیان در سطح همه محلات استان بیان داشت : گشت های محله محور در همه پایگاه های و محلات استان از بهمن سال جاری چه در روستا چه شهر و چه پایگاه های عشایری فعال می شوند و به گشت موتوری وماشینی جهت تامین امنیت محلات می پردازند.

وی با اشاره بهداینکه در سطح استان ۲۷۰۰نقطه این گشتها انجام خواهد شد افزود : در حوضه ها به یک نفر بعنوان رابط قضایی بین حوزهای بسیج و دادگستری آموزش داده می شود که در کارهای این فرد رابط بین حوزه ها و پایگاه های بسیج با مسئولین قضایی می باشد.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان در جمع علما ،سران طوایف و بسیجیان شهرستان قلعه گنج اظهار داشت : در بحث درمان محرومین و مستضعفین سپاه با تیم های پزشکی که در اختیار دارد به کمک محرومین خواهد رفت و به شکل ماهانه در طول سال در ۱۲نوبت در مناطق محروم حضور پیدا می کنند و به شکل رایگان بیماران را ویزیت همراه با دارو انجام می دهند.

سردار ابو حمزه با اشاره به شناسایی مناطق الوده استان توسط سپاه بیان نمود: آلودگی ها در سطح استان در ۲۰ نقطه می باشد که با برنامه ریزی های که انجام خواهد شد این نقاط مرحله به مرحله توسط بسیحیان پاکسازی می شود .

ایشان با اشاره به موضوع اردوهای جهادی موجود در سطح استان بیان داشتند: اردوهای جهادی ما دو نوع هستند ،اردوهای که در سطح محلات شهر از بسیحیان همان منطقه جهت انجام اردو استفاده می شود که به انها اردوهای مقیم گفته می شود ،و محلاتی نیز هستند که به اردو های جهادی دیگری از محلات دیگر نیاز دارند که به این اردو های جهادی اردو های جهادی معین گفته می شود.

وی با اشاره به اینکه سپاه استان کرمان در حال تشکیل تشکیل صندوقهای اشتغالزائی در سطح استان می باشد گفت :در همه مناطق شهرهای استان توسط خود مردم صندوق های قرض الحسنه ای تشکیل می شود و با منابعی که مشخص می شود وامهای با کارمزد ۱ تا ۲ در صد به بسیجیان داده می شود که این طرح به شکل گسترده در سطح استان انجام خواهد شد.

 

/انتهای پیام

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده