ساعت: ۱۷:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۴ شناسه خبر: 1719

بیمارن نیازمند قلعه گنجی روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ دی ماه توسط گروه پزشکی راه ایمان رایگان ویزیت میشوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛مدیر حوزه علمیه اهل بیت(علیهم‌السلام) شهرستان قلعه گنج گفت: گروه پزشکی موسسه راه ایمان وابسته به دفتر آیت الله سیستانی روز پنج شنبه و جمعه این هفته در […]

بیمارن نیازمند قلعه گنجی روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ دی ماه توسط گروه پزشکی راه ایمان رایگان ویزیت میشوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛مدیر حوزه علمیه اهل بیت(علیهم‌السلام) شهرستان قلعه گنج گفت: گروه پزشکی موسسه راه ایمان وابسته به دفتر آیت الله سیستانی روز پنج شنبه و جمعه این هفته در قلعه گنج به ارائه ویزیت و دارو رایگان به بیماران نیازمند در شهرستان قلعه گنج می پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛حجت الاسلا حسین رشیدی در این باره گفت : طرح ویزیت رایگان بیماران نیازمند توسط گروه پزشکی موسسه راه ایمان در راستای خدمت به مناطق محروم به خصوص در زمینه بهداشت و درمان در روزهای ۷ و ۸ دیماه به ارائه خدمات رایگان ویزیت و دارو می پردازند.

وی افزود: خدمات درمانی این تیم پزشکی متشکل از پزشکان متخصص زنان، ارتوپدی، داخلی،اطفال،چشم،پزشک عمومی و گروه پرستاری بوده، که علاوه بر ویزیت رایگان شهروندان راو آنها نیز رایگان داده می باشد.

رشیدی بیان داشت : محل استقرار این تیم پرشکی در حوزه علمیه اهل بیت(علیهم‌السلام) شهرستان قلعه گنج می باشد و شهرندان نیازمند می توانند برای دریافت خدمات پزشکی به این مکان مراجعه کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده