ساعت: ۲۰:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ شناسه خبر: 1699

جشن روز دانشحو با حضور پر شور مسئولین و تعدادی از مسئولین در دانشگاه پیام نور قلعه گنج برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ به همت دانشگاه پیام نور و بسیج دانشجویی شهرستان قلعه گنج جشن روز دانشجو در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد. حجت الاسلام نجنو امام جمعه شهرستان […]

جشن روز دانشحو با حضور پر شور مسئولین و تعدادی از مسئولین در دانشگاه پیام نور قلعه گنج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛ به همت دانشگاه پیام نور و بسیج دانشجویی شهرستان قلعه گنج جشن روز دانشجو در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام نجنو امام جمعه شهرستان قلعه گنج در جمع دانشجویان این شهرستان گفت : دانشجویان در ۱۶ آذر ماه ۱۳۳۲جانفشانیهای زیادی از خود نشان دادند شهدای دانشجو در آن سالها در مقابل زورگوهای ظالم دنیای استکبار جهان یستادند و با صلابت و توانشان جلو نابکاران وقت وجود مقابله کردند

نجنو افزود: یک دانشجو نباید هیچگاه خود را وابسته به قشر یا گروه سیاسی خاصی بداند زیرا جایگاه شما داشجویان جایگاهی بسیار والا وباعظمتی است .

خطیب جمعه قلعه گنج در این همایش گفت : تریبون نماز جمعه متعلق به همه دانشجویان می باشد ، شما دانشجویان میتوانید در تمام مسائل وعرصه ها وارزشهای اسلامی ورود کنید از تمام بعدها و مشکلات استفاده و مطالبه گری کنید و مشکلات را با کمک وهمت مسئولین به حداقل برسانید و دانشجویان می توانند از تریبون نماز جمعه به مطالبا گری بپردازند و در مسیر زنده نگه داشتن اهداف نظام وانقلاب حضور ی چشمگیر و فعال داشته باشند.

 

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده