ساعت: ۱۵:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ شناسه خبر: 1696

همایش وحدت شیعه و سنی با حضور جمعی از سران طوایف، علمای اهل سنت و تشیع به همت فرمانده سپاه و امام جمعه شهرستان قلعه گنج برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛ همایش وحدت شسعه وسنی با همکاری سپاه شهرستان قلعه گنج و دفتر امام جمعه شهرستان باحضور سران طوایف شیعه وسنی ومسئولین […]

همایش وحدت شیعه و سنی با حضور جمعی از سران طوایف، علمای اهل سنت و تشیع به همت فرمانده سپاه و امام جمعه شهرستان قلعه گنج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان؛ همایش وحدت شسعه وسنی با همکاری سپاه شهرستان قلعه گنج و دفتر امام جمعه شهرستان باحضور سران طوایف شیعه وسنی ومسئولین شهرستان برگزارشد .

حجت اسلام احمد نجنو امام جمعه  شهرستان قلعه گنج در این همایش گفت :که این همایش ونشستهای که بین تشیع وتسنن برگزار میشود مشت محکمی است بر دهان استکبار که نقش های شوم وتوطئه های دشمنان استکبار که نقشه براب خواهند شد از خروجی همین وحدت وهمدلی بین شیعه وسنی می باشد.

نجنو در جمع  سران طوایف شیعه وسنی  قلعه گنج بیان داشت:وحدت کلمه که توسط مقام معظم رهبری مخابره  شده وبسیاری روی این مسئله مهم ایستادند تا بیداری در جهان شکل گرفت و این وحدت کلمه با موفقیت چشمگیری  در عرصه پیروزی بر ال سعود ودشمنان استکبار وتوطئه گران خارجی مسمر ثمر شد.

خطیب جمعه قلعه گنج افزود :شیعه وسنی باهم برادرند ومعنی واقعی وحدت رادانسته اند ودشمنان دین و اسلام بدانند که این وحدت ریشه استکبار را نابود خواهد کرد و این برادری را به استکبار گران ثابت کردند که بایکدلی و وحدت کلمه توانستند ال سعود داعش وتکفیر که با نقشه شیطانی خود در نظر داشت که دین اسلام را خدشه دار کند نقش برآب شد.

مولوی یونس چاهانی امام جمعه اهل سنت  رمشک نیز در این همایش  گفت: ماه ربیع  مصادف با یک اتفاق تاریخی  در جهان بشریت است که این اتفاق بزرگ همان  میلاد پیامبر بزرگ اسلام.

چاهانی در این همایش بیان داشت : شیعه وسنی باهم برادرند وباهم یکدل ویکرنگ در کنارهم هستند زیرا دینشان یکی است قرآن شان یکی وپیامبر شان نیز یکی است پس ما باهم یکدل و یک دین هستیم وبا اقتدار وانسجام کامل در مقابل شیطنت های شوم وباطل دشمنان میجنگیم و تا پیروز شویم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده