ساعت: ۰۹:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۴ شناسه خبر: 1677

عضو مجلس خبرگان رهبری در یادواره شهید آبروی محله در روستای سولان قلعه گنج گفت : بالاترین خیر رسان به جامعه شهید است که جان خود را برای عزت جامعه و مسلط نشدن دشمنان داده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در یادواره سه شهید آبروی محله […]

عضو مجلس خبرگان رهبری در یادواره شهید آبروی محله در روستای سولان قلعه گنج گفت : بالاترین خیر رسان به جامعه شهید است که جان خود را برای عزت جامعه و مسلط نشدن دشمنان داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در یادواره سه شهید آبروی محله در روستای دور افتاده صولان قلعه گنج گفت: این که شهدا زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند قضاوتی است که خداوند در حق شهدا فرموده است و به آنان که تصور می کنند شهیدان نابود شده اند نشان می دهد که شهیدا چون عزیزترین گوهر وجودی خود را تقدیم خداوند کرده اند به حی مطلق و زندگی جاوید رسیده اند.

وی ادامه داد: زنده بودن جامعه به حاکمیت دین و نماز است،به حاکمیت حجاب و عفاف است،به این است که اقتصاد ما سالم باشد، خانواده ما سالم باشد و رد پای شیاطین در زندگی ما، در روابط اقتصادی ما و سیاست ما نباشد.

حجت اسلام علیمرادی تاکید داشت : مسئولی که به برکت خون شهیدان به موقعیتی رسیده، از مقامش سوء استفاده نکند و نخواهد مالی که حق او نیست را بردارد و به خاطر موقعیتی که دارد دست به طلب رشوه و مال حرام کند.

علیمرادی با ذکر حدیثی قدسی که خداوند می فرماید من جانشین شهید در میان خانوداه اش هستم گفت: این بشارتی به خانواده شهیدان است که خدا جای شهید را پرایشان می کند و خداوند می فرماید هر کس خانواده شهید را راضی نگه دارد و به خانواده آنها خدمت کند و مایه تسلی خاطر او باشد مرا راضی کرده است.

وی با بیان اینکه همه می توانند خانوده شهید را راضی نگه دارند خاطرنشان ساخت: مسئولان با امانت دانستن مسئولیت و مراقبت و محافظت از آن و طعمه ندانستن آن می توانند خانوده شهید را راضی نگه دارند. دختر و پسر جوان ما با کار و تلاش و درس خواندن و گرد گناه نگشتن می تواند منجر به خشنودی خانواده شهید و در نهایت خداوند شود. و بر عکس این هم در حدیث قدسی آمده که هر کس خانواده شهید را برنجاند خدا را رنجانده و به خشم آورده است.

در پایان این یادواره از از خانواده های معظم شهیدان والامقام شهید غلامحسینی ،شهید مالک کامرانی و شهید کهندل میرزایی با اهدا لوحی تجلیل بعمل آمده.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده