ساعت: ۱۱:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ شناسه خبر: 1643

وقتی که سوء استفاده از خودروهای بیت المال توسط یکی از مدیران قلعه گنجی بعنوان یک حق برای وی تلقی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جاز موریان ؛ بعضی از مدیران شهرستان قلعه گنج که در ساعات غیر اداری از خودرو های دولتی استفاده می کنند باید توجه داشته باشند که استفاده شخصی […]

وقتی که سوء استفاده از خودروهای بیت المال توسط یکی از مدیران قلعه گنجی بعنوان یک حق برای وی تلقی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جاز موریان ؛ بعضی از مدیران شهرستان قلعه گنج که در ساعات غیر اداری از خودرو های دولتی استفاده می کنند باید توجه داشته باشند که استفاده شخصی از خودرو های دولتی یعنی استفاده از بیت المال  و استفاده از این امکانات در ساعت غیر اداری یعنی سوء استفاده  از بیت‌المال و حق مردم .

یکی از مدیران ادارت قلعه گنج که هر روز با خودرو اداره به منزل خود در شهرستان کهنوج  رفت و آمد دارد با مشاهده خبرنگار که از خلاف وی عکس می گرفت به وی گفت  عکسهایتان تمام شد اگر هنوز تمام نشده است من خودرو را متوقف کردم که شما  خوب از من و اتوموبیل عکس بگیرد.

درساعات غیر اداری اگر درخوشبینانه ترین حالت بپنداریم که سرنشینان این خودروها در حال انجام ماموریت هستند، اما نمی‏توان پذیرفت که هر روز به شهرستان همجوار برای ماموریت می رود و صبح زود هم از محل ماموریتش به سمت  شهرستان قلعه گنج می رود.

این مدیران قلعه گنجی که متاسفانه تعداد آنها  زیاد می باشد  جز یکی از کم کارترین ادارات شهرستان می باشند که گویی کار برای مردم این شهرستان برایشان مهم نبوده و دلیل حضور در محل کارشان فقط زدن حاضری برای دریافت حقوق می باشد.

استفاده شخصی از خودروهای دولتی  که می توان به عنوان یک معضل به آن اشاره کرد بارها از طریق رسانه ها و شهروندان مورد انتقاد قرار گرفته است و شهروندان همواره خواستار برخورد قاطع  با این مدیران هستند.

طبق گزارش های شهروندان خبرنگار این تعدادی از مدیران    ترددی که در هفته بارها از شهرستان قلعه گنج به شهرستان کهنوج که محل زندگیشان می باشد تردد می کنند که ترددی بودن این مدیران در سایه بیخیالی مسئولین باعث استفاده شخصی از بیت المال شده است.

این شهروندان می گویند: استفاده از خودروهای دولتی به حدی افزایش یافته است که  رانندگانشان در ساعات غیر اداری در خیابان ها و جاده های شهرستان در حال جولان دادن هستند و مشاهده آنها نیز دیگر جای تعجبی ندارد.

به گزارش جازموریان، در این بین مدیرانی نیز هستند که  خارج از وقت اداری نیز برای پیگیری مشکلات شهروندان از خودروها  و امکانات دولتی و شخصی خودشان استفاده می کنند که در این متن منظور ما  مدیرانی هستند که برای مسائل شخصی خود از اموال بیت المال سوء استفاده می کنند.

 

عکس و خبر :عباس محمدی

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده