ساعت: ۱۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲ شناسه خبر: 1612

تعدادی از کشاورزان زحمت کش قلعه گنجی که اداره منابع طبیعی و ابیاری مانع کشاورزی آنها شده است جلو دفتر امام جمعه این شهرستان تجمع کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جاز؛ این کشاورزان قلعه گنجی که جلو دفتر امام جمعه این شهرستان تجمع اعتراض آمیز داشتند خواستار رسیدگی به بی عدالتی و ظلم ادارات […]

تعدادی از کشاورزان زحمت کش قلعه گنجی که اداره منابع طبیعی و ابیاری مانع کشاورزی آنها شده است جلو دفتر امام جمعه این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جاز؛ این کشاورزان قلعه گنجی که جلو دفتر امام جمعه این شهرستان تجمع اعتراض آمیز داشتند خواستار رسیدگی به بی عدالتی و ظلم ادارات منابع طبیعی و آبیاری این شهرستان بودند.

این کشاورزان بیان داشتند: زمین های که ما چندین نسل بر روی آن در حال کشت و زر بوده ایم و در آن نیز ساکن بودیم با تهدید شدن توسط اداره منابع طبیعی و آبیاری به زندانی کردن مالک زمین مجبور به رها کردن کشاوزی و رها کردن زندگی خود هستیم.

آنها بیان داشتند : ما خواستار رسیدگی این موضوع احقاق حقوقمان توسط مسئولین شهرستان و همچنین نماینده پنج شهرستان جنوبی در مجلس هستیم و می خواهیم آقای دکتر حمزه نسبت به اصلاح قانونی که باعث شده است که زندگی ما کشاورزان پینه به دست به فنا برود تمام توان خود را به کارببرند.

آنها ادامه دادند: ادارات فوق در هر موقع از شبانه روز بدون داشتن حکم قضایی وارد ملک ما می شوند و با تهدید به زندانی کردنمان مانع از آبیاری کشاورزی مان می شوند.

این کشاورزان معترض گفتند : آیا این بی عدالتی نیست ، زمینی که حاصل دست رنج یک عمر ما مردم بوده است به یک باره اداره منابع طبیعی با بی عدالتی تمام این زمین را جزو اراضی ملی قلمداد کند و مانع ما برای کشاورزی بر روی این زمین شود و یا اداره آبیاری موتور پمپی که ما تمام زندگی خود را فروخته و آن را برقی کرده ایم را پلمپ نماید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده