ساعت: ۲۳:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ شناسه خبر: 1514

دختران قلعه گنجی در مسابقات قهرمانی کشور که در شهرستان قزوین برگزار شد حائز عنوانهای درخشانی در این مسابقات شدند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جاز؛تیم کاراته بانوان قلعه گنج در مسابقات قهرمانی کشور که در قزوین برگزار شد، بامربی گیری خانم سلندری به میدان رفت و این بانوان  توانستند در بین ۱۵۰۰ شرکت کننده عناوین […]

دختران قلعه گنجی در مسابقات قهرمانی کشور که در شهرستان قزوین برگزار شد حائز عنوانهای درخشانی در این مسابقات شدند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جاز؛تیم کاراته بانوان قلعه گنج در مسابقات قهرمانی کشور که در قزوین برگزار شد، بامربی گیری خانم سلندری به میدان رفت و این بانوان  توانستند در بین ۱۵۰۰ شرکت کننده عناوین خوبی را کسب کنند و مورد استقبال مسئولان قلعه گنجی قرار بگیرند .

عادل نیکخواه مدیر اداره ورزش و جوانان قلعه گنج گفت: تیم کاراته بانوان قلعه گنجی با شرکت در این مسابقات  در بین ۱۵۰۰ شرکت کننده مقام های متعددی را کسب کردند.

نیکخواه بیان داشت: شرکت کنندگان در این مسابقات، خانم سایه نارویی دومدال طلا،دیبا صمیمی یک طلا ،یکتا احمدی مدال نقره،فاطمه میرانی مدال برنز را در این مسابقات  کسب کردند.

وی افزود: در پایان این مسابقات این بانوان کاراته کار قلعه گنجی توسط مسئولین و مجری طرح ملی و پیشرفت  ابادانی قلعه گنح مورد استقبال و تجلیل قرار گرفتند.

 

/انتهای پیام

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده