ساعت: ۱۵:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱ شناسه خبر: 1411

طی آئینی سجاد افشار منش  بازپرس پیشین  عنبراباد- جیرفت به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج منصوب و  مسلم سالاری دادستان پیشین این شهرستان به عنوان رئیس داذدگاه شعبه ۱۰۱  جیرفت منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان جازموریان ؛یدالله موحد رئیس کل دادگستر استان کرمان در این آئیین گفت : سجاد  […]

طی آئینی سجاد افشار منش  بازپرس پیشین  عنبراباد- جیرفت به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج منصوب و  مسلم سالاری دادستان پیشین این شهرستان به عنوان رئیس داذدگاه شعبه ۱۰۱  جیرفت منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان جازموریان ؛یدالله موحد رئیس کل دادگستر استان کرمان در این آئیین گفت : سجاد  افشار منش با  سابقه  ۵ سال کار در شهرهای  عنبراباد جیرفت  به عنوان  دادستان شهرستان قلعه گنج منصوب و  مسلم سالاری دادستان پیشین شهرستان قلعه گنج با سابقه ۵ سال کار در این شهرستان  بعنوان رئیس  دادسرای شماره ۱۰۱ جیرفت منصوب شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان در این آئیین بیان داشت: با توجه به  تلاش های بی وقفه دستگاه قضاء ، مامورین انتظامی و همچنین مردم این شهرستان که در امنیت و آسایش این خطه  همکاری و مساعت داشته اند تشکر و قدردانی می کنم و مردم این شهرستان  حقیقتا  مستحق خدمات دهی  خوبی هستند

وی در ادامه اظهار  داشت : هیچ کدام از  مسئولین حق ندارند در پستی که  مشغول خدمات رسانی هستند  از وظایف خود سر پیچی کنند  تا مبادا حقی از مردم را ضایع گردد.

وی گفت : با توجه به انتخاب  شهرستان قلعه گنج توسط مقام معظم رهبری به شهر نمونه اقتصاد مقاومتی کشور، همه مسئولین باید در جهت پیشرفت و توسعه این منطقه  به مردم این شهرستان  خدمات دهی کرده و امنیت را  فراهیم سازیم.

موحد با بیان این که شهرستان های قلعه گنج  و منوجان  بعنوان دو شهر با امنیت بالا در سطح استان هستند گفت: دستگاه قضاء با توجه به شعار  امسال  ” تولید واشتغال ” که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده ، که این دستگاه نیز  در راستای رسیدگی به اهدف این سال  وظایفی دارد که باید به وظایفی خود  عمل کند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده