ساعت: ۱۹:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ شناسه خبر: 908

به منظور حمایت از  فیلم ارزشی یتیم خانه این فیلم در شهرستان قلعه گنج با توجه به اینکه سینما وجو ندارد اکران عمومی می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان  سرگرد پاسدارمحمودشاهرخی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قلعه گنج گفت :به منظور حمایت از این فیلم ارزشی اکران عمومی ان در شهرستان قلعه گنج […]

به منظور حمایت از  فیلم ارزشی یتیم خانه این فیلم در شهرستان قلعه گنج با توجه به اینکه سینما وجو ندارد اکران عمومی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان  سرگرد پاسدارمحمودشاهرخی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قلعه گنج گفت :به منظور حمایت از این فیلم ارزشی اکران عمومی ان در شهرستان قلعه گنج که  فاقد سینما  می باشداکران می شود و این امر مشارکت  همه جانبه مردم را میخواهد که علاقمندان به منظور تهیه بلیط می توانند به مکان های مشخص شده در سطح شهر مراجعه نمایند.

فیلم «یتیم خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی قطعه ای گمشده از تاریخ معاصر ایران، که منجر به قتل عام نه میلیون ایرانی می شود را به نمایش گذاشته است
شاهرخی گفت: به همت مسئول فرهنگی و اجتماعی سپاه شهرستان فیلم یتیم خانه ایران،پنجشنبه و جمعه جاری در قلعه گنج اکران می شود.
یتیم خانه ایران به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان و کارگردانی ابولقاسم طالبی و با نقش آفرینی علیرام نورایی، جعفر دهقان، فرخ نعمتی، قطب الدین صادقی، آهو خردمند، بهار محمدپور و علی شادمان در پاییز ۹۴ ساخته شده و هم اکنون در حال اکران است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده