ساعت: ۱۴:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۶ شناسه خبر: 440

معلم کهنوجی گفت:این روزها انگار مسابقه اختلاس برگزار شده ریاست محترم قوای مجریه، قضاییه، مقننه تمام توان خود را برای مهار کردن قدرت کسانی که باعث سرافکندگی جامعه فرهنگیان شده اند را برای همیشه بگیرند.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛دستگاه عریض و طویل تعلیم و تربیت که گاهی با ترازوی انبیا سنجیده […]

معلم کهنوجی گفت:این روزها انگار مسابقه اختلاس برگزار شده ریاست محترم قوای مجریه، قضاییه، مقننه تمام توان خود را برای مهار کردن قدرت کسانی که باعث سرافکندگی جامعه فرهنگیان شده اند را برای همیشه بگیرند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جازموریان ؛دستگاه عریض و طویل تعلیم و تربیت که گاهی با ترازوی انبیا سنجیده می شود و گاه وظیفه اش را روشنگری به سوی الله می دانند، این روزها نقل مجالس شده است.

خروجی وزرات آموزش و پرورش نیروهای تحصیل کرده ای است که بیش از ۱۰ سال در این وزرات خانه و مدارس تابعه آب دیده می شوند تا پس از یک دوره ی کوتاه مدت در دانشگاهها بتوانند چرخهای این مملکت را به گردش در آورند هیچ فرد با سوادی نیست که خود را مدیون آموزش و پرورش ولو کوتاه مدت ندانداین روزها چه اتفاقی افتاده است که نه تنها آستینی برای کمک به این قشر قناعت پیشه که با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته اند نمی شود بلکه از جانب کسی و کسانی چاپیده می شود که روزگاری خود معلم بوده اند؟!

دزدیدن از کیسه ی کسی که خود محتاج کمک است و دزدی که خود صاحب خانه است معمای غیر قابل حلی است که نمی دانیم این روزها متولیان امر چگونه آن را حل خواهند کرد؟

خدامراد میرآبادی معلم کهنوجی  در گفت وگو با خبرنگار ما در این باره بیان داشت ؛ آیا اختلاس مبلغ ۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان از صندوق ذخیره ی فرهنگیانی که خود سالها ضرب المثل ” قطره، قطره جمع گردد ” تدریس می کردند و انتظار داشتند تا این اندوخته ی خود را در کهن سالی مصرف کنند پشت پا زدن به قانون کائنات نیست؟

وی ادامه داد :می گویند در زندگی دسته جمعی زنبورهای عسل اگر یکی قانون را مراعات نکند یا شهدی زهر آلود را بیاورد سایر زنبورها او را می بلعند! آیا این روزها با زندان شدن شخصی که ۸ هزار میلیارد تومان اختلاس کرده و فردا با قرار وثیقه از املاکی که از تحصیل مال نامشروع بدست آورده آزاد می شود، حقوق از دست رفته ی فرهنگیان تامین می شود؟

به راستی آیا یک نفر به تنهایی توان چنین کاری را دار د؟

گویند شخصی در بیابان خود را به مریضی زد و در مسیر شتری قرار گرفت همین که صاحب شتر مریض را دید پیاده شد تا به او کمک کند ولی شخص ریاکار شتر را ربایید و فرار کرد! ولی صاحب شتر صدا می زد شتر را بردی مال خودت ولی نگو چگونه آن را بدست آوردی؟

شخص طرار در حینی که می راند گفت چرا؟ صاحب شتر گفت زیرا تو نه تنها شتر بلکه جوانمردی را هم با خود بردی!

معلم زحمت کش کهنوجی به ما می گویید ؛این روزها انگار مسابقه ی اختلاس برگزار شده و هر روز رقمی بزرگتر از روز قبل اختلاس می شود! از بانک ها گرفته تا صندوقها!

این روزها آنچه که باعث سر افکندگی جامعه ی فرهنگیان می شود یکی صدای پای دزد آشناست و دیگری درسی از اعتماد است که دیگر نمی توان به دیگران داد!

قدیم تر ها به هر چیزی که می گندید نمک می زدند امروز چه اتفاقی افتاده که نمک هم به گند کشیده شده؟

وی در پایان گفت : از ریاست محترم قوای مجریه، قضاییه، مقننه تقاضا داریم تا یک بار برای همیشه توان خود را برای مهار این گونه سو استفاده ها نشان دهند تا موجبات دلسردی کسانی که در کشف اینگونه موارد زحمت کشیده اند ، فراهم نشود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده