ساعت: ۱۶:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ شناسه خبر: 201

ستوان یکم حسین حاتمی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جازموریان گفت :شامگاه جمعه هفته قبل حادثه دلخراش برخورد سواری پژو ۴۰۵ با موتور سیکلت در محور قلعه گنج اسلام آباد به نیروی‌های امدادی و انتظامی گزارش شد که حاصل آن گشته وزخمی شدن ۱۱ نفر از شهروندان قلعه گنجی بود . وی […]

ستوان یکم حسین حاتمی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جازموریان گفت :شامگاه جمعه هفته قبل حادrscn5285ثه دلخراش برخورد سواری پژو ۴۰۵ با موتور سیکلت در محور قلعه گنج اسلام آباد به نیروی‌های امدادی و انتظامی گزارش شد که حاصل آن گشته وزخمی شدن ۱۱ نفر از شهروندان قلعه گنجی بود .
وی گفت :با برسی های انجام شده توسط پلیس راه قلعه گنج -بشاگرد و مشاهده اثار وعلائم مشخص شد، سواری پژو ۴۰۵ در مسیر قلعه گنج به سمت اسلام آباد در حال حرکت بوده  به علت انحراف به چپ به صورت رخ به رخ به یک موتور سیکلت که حامل چهار نفر ترک نشین بوده برخورد کرده .
فرمانده پلیس راه قلعه گنج -بشاگرد اظهار داشت : سواری پژو پس از برجای گذاشتن ۱۱۰ متر خط ترمز از لاین مخالف از جاده خارج شده و واژگون میگردد که راننده و سرنشینان پژو ۴۰۵ بعلت عدم استفاده از کمربند ایمنی  از داخل خودرو به بیرون پرتاب شده  و چهارنفر از سرنشینان پژو در دم جان باختندو سه نفراز سرنشینان موتور سیکلت نیز بعلت عدم استفاده از کلاه ایمنی جان باختند.
سروان حاتمی اظهار داشت :در مجموع هفت  نفراز شهروندان قلعه گنجی در این حادثه هولناک کشته و سه نفر دیگر زخمی وراهی بیمارستان شدند.
حاتمی با بیان این مطلب که ترک نشینان  موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده نکرده بود و در اثر شدت برخورد به سر فوت کرده اند خاطر نشان کرد: موتورسیکلت جزو وسایل نقلیه  ای می باشد که در شهرستان قلعه گنج استفاده زیادی از ان می شودو از طرف دیگر وسیله‌ای است که تعادل لازم را ندارد بنابر این لازم است که راکبان همواره قوانین راهنمایی و رانندگی رعایت کرده و حتما از کلاه ایمنی استفاده کنند.
وی بیان این که در شش ماهه نخست امسال در شهرستان قلعه گنج افزایش ۱۲۰۰ درصدی  رشد تصلدفات راداشته ایم  گفت  :با برسی اثار و علائم واضح است که پژو ۴۰۵  با سرعت غیر مجاز در حرکت بوده  وهمچنین راننده پژو فاقد  گواهی نامه رانندگی و بوده و عدم مهارت در رانندگی را داشته است .
حاتمی در ادامه با اشاره به کمبود وسایل  نقلیه عمومی ومسافربری جهت جابجای شهروندان افزود : ازمسئولین شهرستان تقاظا داریم که برای جلوگیری از تصادفات جاده ای ،وسایل نقیله عمومی و مسافر بری را افزایش دهند تا از وقوع حواث رانندگی جلوگیری شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده